GrandHouse

Про центр GrandHouse

Геріатричний центр GrandHouse – це не просто будинок для людей похилого віку, а поєднання високого рівня обслуговування та комфортних умов проживання для людей поважного віку. Наша команда складається з фахівців, які мають багаторічний досвід роботи з людьми, які потребують догляду. Ми надаємо кваліфіковану допомогу кожному постояльцю, оточуючи його турботою та увагою.

Послуги

Наші послуги

  Наш приватний будинок для літніх людей у ​​Дніпрі надає такі послуги:
    * повний догляд за людьми похилого віку;
    * особиста гігієна; 
    * допомога співробітників у купанні постояльців;
    * годування;
    * контроль прийому медикаментів;
    * обробка пролежнів та ран;
    * перукарські послуги.

  Також ми здійснюємо догляд за хворими, які перенесли інсульт або інфаркт міокарда. Можливий професійний догляд за людьми з деменцією.
Центр GrandHouse пропонує комплексне розміщення. У вартість проживання входять майже всі послуги.
            
Турбота

Гарантує домашній затишок та турботу

Наші постояльці розміщуються у сучасних номерах зі стильним дизайном та всім необхідним для комфортного проживання. Передбачено номери різної цінової категорії. Усі, хто проживає в пансіонаті, можуть користуватися меблями та технікою. Передбачені індивідуальні санвузли із спеціальними пандусами для зручності людей з обмеженими можливостями.

Чому ми?

Чому варто обрати пансіонат GrandHouse?

Якщо у вас немає можливості забезпечити якісний догляд за літньою чи важкохворою людиною, розміщення у хоспісі GrandHouse – найкраще вирішення проблеми. У нашому будинку для людей похилого віку є все для комфортного проживання, а догляд за літніми людьми здійснюють досвідчені та кваліфіковані співробітники. Наші переваги: 4-разове харчування відповідно до рекомендацій лікаря. Можливе приготування дієтичних страв. Комплексна допомога персоналу Сестри та нянечки можуть погодувати постояльця, допомагають купатися та підтримувати особисту гігієну. Зв’язок із родичами. У центрі є Wi-Fi та можливість спілкування з родичами через Skype. Чистота у номерах. Регулярно здійснюється прибирання в номерах, зміна постелі та білизни. Повне забезпечення. Ми забезпечуємо постояльців усім необхідним. Кошти особистої гігієни, продукти харчування та інші товари закуповуємо лише у перевірених постачальників. Крім цього, передбачено цікаве дозвілля для постояльців. Територія пансіонату знаходиться під цілодобовою охороною. Ми готові оточити вашого літнього родича або тяжкохвору людину належним доглядом та турботою!