Догляд

Повний догляд за людьми похилого віку

У літньому віці важливо дотримуватися правил гігієни і ретельно доглядати шкіру, оскільки вона витончується, пересихає і стає вразливою до захворювань. Людині у похилому віці складно самостійно виконувати навіть прості гігієнічні процедури, тому вона потребує допомоги. Ще важливіше гігієна та правильний догляд за шкірою для лежачих хворих, адже це ефективний спосіб профілактики пролежнів. У пансіонаті GrandHouse співробітники надають допомогу постояльцям у дотриманні гігієни, перукарських послуг. Наш персонал завжди ввічливий, акуратний і тактовний. Ми уважні до прохань людей похилого віку. Також ми гарантуємо ретельний догляд за пролежнями та їх профілактику.

Догляд

Повсякденна та регулярна гігієна

Співробітники нашого будинку для літніх людей у ​​Дніпрі допомагають постояльцям виконувати різні гігієнічні процедури: вмиватися; розчісувати волосся; митися; доглядати вуха; підстригати волосся; голити обличчя; стригти нігті на руках та ногах. При необхідності наш персонал купає постояльців або надає допомогу при проведенні водних процедур. У нашому будинку для людей похилого віку ванні кімнати оснащені спеціальними поручнями для зручності літніх людей. Використовуються антиковзні килимки, які забезпечують безпеку пересування мокрою поверхнею. Наші співробітники стежать, щоб літня людина випадково не впала і не травмувалася. Ми знаємо, що шкіра людей похилого віку суха і чутлива, тому ретельно вибираємо засоби гігієни і забезпечуємо спеціальний догляд за шкірою.

Догляд

Особиста гігієна тяжкохворих

Особливу увагу ми приділяємо гігієні хворих. Нянечки та медсестри регулярно змінюють підгузки, доглядають інтимні зони та інші частини тіла. Крім цього проводять обробку ран, виконують профілактику пролежнів (спеціальні масажі, розминки для відновлення кровопостачання). Всі маніпуляції наші співробітники роблять акуратно, з турботою про людей похилого віку. Щоб запобігти утворенню пролежнів, для тяжкохворих використовуються спеціальні матраци.

Догляд

Чистота та порядок у кімнатах

Ми не тільки приділяємо особливу увагу особистої гігієни постояльців, а й стежимо за порядком у номерах. Регулярно робимо вологе прибирання та провітрювання приміщень. Також згідно з встановленим графіком або за потребою змінюємо постільну білизну, щоб створити затишок та комфорт для наших постояльців. У геріатричному центрі GrandHouse у Дніпрі дбають про старість! Щоб дізнатися подробиці розміщення літньої людини, зв’яжіться з нами по телефону, вказаному на сайті.

Догляд за людьми похилого віку — з любов’ю та турботою про ваших рідних!

Догляд за людьми похилого віку — складне заняття, що вимагає витрати великої кількості часу, сил, терпіння. Для підтримки в нормі психологічного та фізичного стану похилого віку необхідно брати до уваги безліч факторів, у тому числі соціальні та психологічні моменти.

Пансіонат «Grand House» радий запропонувати повноцінний догляд за людьми похилого віку. Кваліфіковані співробітники організовують якісний, ретельний та правильний догляд за тими, хто цього потребує. Ваші близькі будуть у надійних руках. Ви можете ознайомитись з тарифами наших послуг та підібрати відповідний варіант.

Специфіка догляду за старими

У людей похилого віку часто погіршується здоров’я в цілому або з’являються проблеми в якомусь одному аспекті. Вони страждають від порушення пам’яті, часткова чи повна втрата зору та слуху. Старим нелегко пристосуватися до нових умов життя. Повинна підтримка та грамотний огляд за людьми похилого віку — запорука нормального самопочуття та гарного настрою пенсіонера.

Для людей похилого віку вдало організовані умови проживання обов’язкові, адже вони не здатні робити звичайнісінькі дії так, як робили це в молодості. Місія полягає у забезпеченні умов, що не загрожують здоров’ю та життю, а саме:

 1. Виділити світлу простору кімнату, де треба регулярно забиратися і провітрювати кілька разів на день.
 2. Організувати правильний режим дня – прийом їжі та ліків, відхід до сну і пробудження в один і той же годинник.
 3. Прогулянки на свіжому повітрі щодня.
 4. Помірна фізична активність лише тоді, коли для цього відсутні медичні протипоказання.
 5. Попередження виникнення нещасних випадків, для чого потрібно прибрати зайві меблі, використовувати гумовий килимок у ванній кімнаті, там же встановити поручні.

Догляд за людьми похилого віку передбачає організувати корисне харчування. Потрібно спробувати збалансувати раціон, простежити, щоб літня людина не сиділа на дієті, не відчувала нестачі в певних продуктах. Але якщо дієти потребує медичного висновку, то вона повинна дотримуватися.

Якщо пенсіонер страждає на деменцію або якесь захворювання психічного характеру, слід сховати колючі предмети, електричні прилади та ліки.

Особливості гігієни

Говорячи про догляд за літніми, варто відзначити і необхідність дотримання правил особистої гігієни. Це пояснюється фізичним і психоемоційним станом, коли людина стає неуважною, апатичною, у неї з’являються тривожні почуття. Для літнього віку характерне витончення, висихання шкіри, що призводить до дискомфорту під час проведення гігієнічних процедур.

Основні рекомендації щодо гігієни:

 • використання серветок із м’яких натуральних тканин;
 • ретельне вмивання на щоденній основі, очищення тіла, шкіри;
 • застосування дитячого мила або засобів, які не викликають подразнення та сухості;
 • обробка шкіри зволожуючими косметичними засобами.

Під гігієною лежачих хворих мається на увазі регулярна заміна підгузків, профілактика пролежнів та спеціальний масаж.

«Grand House» – найкращі умови для утримання старих людей

Спеціалізований пансіонат приймає у свої стіни літніх людей у будь-якому стані. У нас знаходяться самостійні пацієнти, які не мають серйозних проблем, і малорухливі, лежачі хворі люди після операцій і серйозних хвороб. Ви можете розраховувати на повсякденний догляд, тимчасове та постійне перебування.

Частий будинок для людей похилого віку нагадує першокласний готель. Ввічливий персонал завжди готовий допомогти, надати необхідну послугу. Пансіонат розташований у спокійному районі, співробітники підтримують чистоту території, постояльці розміщуються у комфортних та затишних номерах. У будинку для літніх людей перебувати приємно і цікаво. Літні люди тут не просто існують, а отримують все необхідне для повноцінного життя. Вони можуть спілкуватися з однолітками, заводити нові знайомства, що допомагає позбутися депресії, відволіктися від сумних думок.

У пансіонаті організовується догляд за тяжкохворими, за якого створюються комфортні фізичні та психологічні умови. Це дозволяє забезпечити сприятливий емоційний фон, який потрібен для життя тяжкохворого пацієнта. Працівники дотримуються необхідних правил догляду за людьми:

 • чудові умови у просторому, світлому та впорядкованому номері;
 • оптимальний температурний режим у приміщенні;
 • надання чистої постільної білизни;
 • дотримання гігієни.

Завдяки цьому виходить полегшити життя як хворого, а й його сім’ї. У центрі цілодобово чергують лікарі, готові у разі потреби надати допомогу. У цьому полягає вигода професійного догляду за літніми пацієнтами.