Догляд після інсульту

Догляд за хворими після інсульту, інфаркту

Літні люди схильні до захворювань серцево-судинної системи, зокрема, інфаркту міокарда або інсульту. Після усунення гострого стану людина потребує сторонньої допомоги, оскільки має проблеми з координацією рухів та мовленням (при інсульті), не може самостійно себе обслуговувати. Різка зміна звичного життя та соціальна ізоляція негативно позначається на психологічному стані хворого та відтягує одужання. Забезпечити цілодобовий професійний догляд за хворими після інсульту чи інфаркту готовий персонал пансіонату GrandHouse у Дніпрі. У нас працюють співробітники з великим досвідом роботи, які приділяють максимум уваги та турботи кожному постояльцю.

Догляд після інсульту

Пропонуємо комплексний догляд за тяжкохворими людьми

Після інфаркту чи інсульту важливим є якісний догляд за хворим, особливо у перші півроку, оскільки від цього залежить ризик розвитку ускладнень. Якщо у вас немає достатньо часу та спеціальних навичок для догляду за близькою людиною, розумніше довірити його нашим співробітникам. Догляд за хворими, які перенесли інсульт або інфаркт, має на увазі комплексну послугу: дотримання всіх рекомендацій лікаря; 4-разове харчування (у тому числі дієтичне) і при необхідності годування з ложечки; допомога у виконанні вправ для відновлення рухових функцій; проведення гігієнічних процедур, допомога у купанні; профілактика пролежнів та інших можливих ускладнень; контроль прийому лікарських засобів; медичне обстеження та консультація лікаря за необхідності; контроль артеріального тиску Співробітники нашого будинку для літніх людей у ​​Дніпрі активно спілкуються з постояльцями, виявляючи повагу, терпимість до страхів та занепокоєнь, надають моральну підтримку та допомагають відновити мовні функції.

Догляд після інсульту

Чому варто звернутися до пансіонату GrandHouse?

Комфортні умови проживання та якісний догляд у нашому будинку для літніх людей отримують і хворі, що лежать, і люди, які можуть пересуватися після інсульту або інфаркту. За хворими доглядають досвідчені медсестри та нянечки. Наші постояльці ніколи не відчувають самотності. Ми допомагаємо їм швидше впоратися з наслідками хвороби та повернутися до нормального життя. Якщо ваша близька людина перенесла інфаркт або інсульт, вона потребує цілодобового догляду та спостереження. І ми готові її організувати! Залишіть заявку на нашому сайті або дзвоніть, щоб дізнатися подробиці.

Пансіонат GrandHouse

Пансіонат GrandHouse – найкраще місце для догляду за літніми родичами, які перенесли інфаркт або інсульт

Інфаркт та інсульт – це хвороби, які надають згубний вплив на організм людини, особливо у похилому віці. Лише небагато після таких захворювань продовжують повноцінне життя. Забезпечити належний догляд хворих після інсульту в домашніх умовах досить складно. Тому для багатьох родичів справжнім порятунком у таких випадках стає спеціалізований будинок для людей похилого віку.

Догляд за хворими після інсульту в пансіонаті GrandHouse

Інсульт – це захворювання, що вражає головний мозок, і в кожному окремому випадку воно спричиняє різні наслідки для організму. Саме тому медичний персонал GrandHouse здійснює догляд після інсульту за індивідуально розробленими для кожного пацієнта програмами.

Персонал нашого будинку для людей похилого віку виконує заходи щодо запобігання пролежням, працює над профілактикою тромбозів, нормалізує роботу органів травлення.

Переваги догляду за хворими в будинку для людей похилого віку GrandHouse

Відновлення після інфаркту та інсульту – дуже трудомісткий та складний процес, що потребує високого рівня професіоналізму.

Пансіонат GrandHouse забезпечить вашим рідним:

  • комплексне харчування;
  • повноцінний догляд 24/7;
  • психологічну допомогу;
  • медичний нагляд.

Довіривши турботу про своїх близьких із діагнозом інсульт або інфаркт фахівцям GrandHouse, ви будете переконані у правильності свого вибору.