Догляд

Догляд за хворими на деменцію

При деменції відбувається порушення розумових функцій. Людина втрачає здатність рахувати, думати. У нього виникають труднощі під час спілкування, він втрачає пам’ять, відчуває труднощі при орієнтації у просторі. Деменція часто змінює особистість людини до невпізнання. Родичі людей похилого віку зі слабоумством стикаються з непростою проблемою. З одного боку, людина потребує допомоги та догляду, а з іншого – впоратися з навантаженням, яке постійно зростає в міру прогресування хвороби, без спеціальних навичок дуже складно. Оптимальним рішенням буде звернутися до приватного будинку для престарілих GrandHouse. Наші співробітники мають великий досвід догляду за людьми похилого віку і володіють необхідними навичками, а тому зможуть забезпечити професійний догляд за вашим родичем.

Чому пансіонат?

Чому варто помістити людину з деменцією в пансіонат?

У нашому пансіонаті у Дніпрі передбачено повноцінний цілодобовий догляд за людьми з деменцією: Постояльці постійно спілкуються з персоналом та іншими мешканцями. Співробітники надають допомогу у виникненні проблем із орієнтацією у просторі. Організоване дозвілля та цікаві заняття допомагають загальмувати розвиток недоумства. У пансіонаті панує приємна атмосфера, сповнена турботою та любов’ю, що сприятливо впливає на психічний стан хворих. Наші співробітники цілодобово надають допомогу у будь-якому питанні, але при цьому допомагають хворим на деменцію зберегти незалежність. Територія пансіонату знаходиться під охороною, а це є гарантією безпеки вашого родича. Наші співробітники мають великий досвід догляду за людьми зі слабоумством. Вони оточують усіх гостей увагою і турботою, а також допомагають у здійсненні будь-яких дій по самодогляду.

GrandHouse

Переваги геріатричного центру GrandHouse

Хворий на деменцію в будинку – серйозна проблема. За відсутності спеціальних навичок забезпечити грамотний догляд та уникнути неприємних наслідків складно. Розумніше довіритися нашому професійному персоналу. У пансіонаті створено комфортні умови проживання для постояльців, передбачено 4-разове харчування. На вибір представлено декілька кімнат різного типу та цінової категорії. Ми подбаємо про вашого родича з деменцією, створимо для нього високий рівень комфорту, незважаючи на проблеми зі здоров’ям. Довірте догляд за рідною людиною професіоналам! Залишіть заявку на нашому сайті, і незабаром ми вам зателефонуємо.