Харчування

Харчування для людей похилого віку

Харчування входить у комплексну послугу проживання в будинку для людей похилого віку GrandHouse в Дніпрі. У нашому пансіонаті передбачено повний раціон, при цьому ми завжди враховуємо побажання постояльців та рекомендації лікаря. Ми чудово розуміємо, що за роки життя у людини формуються звички, у тому числі і щодо їжі. Саме тому наші співробітники враховують смакові уподобання постояльців, щоб створити затишну атмосферу та комфортні умови для людей похилого віку.

Харчування

Збалансоване харчування та індивідуальний підхід

Постояльці нашого пансіонату в Дніпрі отримують 4-разове харчування: сніданки, обіди, полуденки, вечері. Ми добре розуміємо, наскільки важливо людям похилого віку правильно харчуватися для утримання здоров’я, тому пропонуємо збалансоване харчування з оптимальним вмістом поживних речовин. У раціоні присутні: мясні продукти; риба; молочні та кисломолочні продукти; овочі та фрукти; крупи, цільнозерновий хліб та інші джерела вуглеводів. Також можемо готувати дієтичні страви із дотриманням рекомендацій лікаря. Якщо людина не має зубів і їй складно пережовувати їжу, ми наші кухарі готують пюреподібні страви. Для постояльців із цукровим діабетом передбачені солодощі із цукрозамінником. Тяжкохворих пацієнтів нянечки годують із ложки. На свята ми готуємо особливі страви, балуємо постояльців дозволеними смаколиками.

Харчування

Наші переваги

Ми хочемо не тільки забезпечити людей похилого віку збалансованим харчуванням, але й прагнемо готувати смачно, як удома. Співробітники їдальні суворо дотримуються санітарно-гігієнічних норм і готують кожну страву з душею. Всі продукти ми купуємо тільки у перевірених постачальників, тому впевнені у їхній свіжості та якості. Розмір порцій розрахований дієтологом з урахуванням потреб організму людей у ​​похилому віці. Серед різноманітного меню кожна людина знайде собі страви до смаку. Ми гарантуємо якісне обслуговування і тим постояльцям, які харчуються в їдальні, і людям, які потребують няньки при годівлі. Ми дбаємо про кожну літню людину і прагнемо створити максимально комфортні умови. Наші медсестри та нянечки оточують турботою та увагою кожного постояльця. Щоб дізнатися подробиці розміщення літньої людини у геріатричному центрі у Дніпрі, телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті.

Харчування в пансіонаті GrandHouse

Харчування в пансіонаті GrandHouse – корисно, смачно, різноманітно

У житті кожної людини похилого віку настає період, коли їй доводиться змінювати більшість своїх звичок на більш корисні для здоров’я. Харчування для людей похилого віку також знаходиться в цьому списку.

З чого складається раціон у пансіонаті GrandHouse

Їжа має насичувати організм людини похилого віку всіма корисними речовинами, необхідними для її повноцінного функціонування. Саме тому фахівці будинку для людей похилого віку GrandHouse ретельно розробляють збалансоване меню для своїх постояльців.

Здорове харчування після 60 років складається з таких обов’язкових продуктів, як:

  • м’ясо нежирних сортів та дієтична риба;
  • овочі у сирому чи провареному вигляді;
  • фрукти та натуральний мед;
  • зелень;
  • різноманітні крупи;
  • олія (як вершкове, так і корисна рослинна);
  • яйця;
  • різноманітна кисломолочна продукція.

Організація харчування в GrandHouse здійснюється з урахуванням індивідуальних потреб постояльців: тим, хто не може жувати, кухарі подрібнюють їжу, а старим, що страждають на цукровий діабет, готують десерти з цукрозамінниками.

Дієтологи GrandHouse розуміють, наскільки важливий для людей похилого віку правильно складений пансіон. Харчування тут не тільки корисне, а ще й дуже смачне. Ми точно знаємо, як за допомогою їжі покращити не лише фізичний, а й емоційний стан своїх постояльців.