Безпека

Безпека, цілодобова охорона

При виборі будинку для людей похилого віку багато людей звертають увагу на рівень безпеки, щоб не хвилюватися про літніх родичів. У пансіонаті GrandHouse у Дніпрі вашим близьким точно нічого не загрожує. Ми не тільки забезпечуємо комфортні умови для проживання, але й приділяємо особливу увагу безпеці гостей.

Безпека

Як ми гарантуємо безпеку в будинку для людей похилого віку?

Люди похилого віку особливо вразливі перед злочинцями, оскільки не в змозі дати їм відсіч. Щоб захистити гостей нашого пансіонату, ми використовуємо комплекс заходів: територія геріатричного центру знаходиться під цілодобовою охороною; встановлено кнопку екстреного виклику для непередбачених ситуацій; ведеться відеоспостереження; є система сигналізації. Завдяки комплексному підходу нам вдається гарантувати безпеку літнім людям.

Безпека

Дотримання норм пожежної безпеки

При виникненні пожежі люди похилого віку наражаються на серйозну небезпеку. Це стосується і лежачих хворих, і людей похилого віку, які можуть самостійно пересуватися. Щоб не допустити неприємних ситуацій, ми суворо дотримуємося всіх норм пожежної безпеки. У пансіонаті встановлена ​​система пожежогасіння, оснащена чутливими датчиками, на своїх місцях знаходяться плани евакуації та вогнегасники. Наші співробітники регулярно проходять інструктаж із пожежної безпеки, тому добре знають, як діяти у разі надзвичайної ситуації.

Безпека

У чому переваги приватного пансіонату GrandHouse у Дніпрі?

Якщо ви шукайте місце, де гідно піклуватимуться про вашого літнього родича, звертайтесь до нашого будинку престарілих у Дніпрі. Ми створили комфортні умови для гостей. У нас працюють досвідчені співробітники, які добре знають, як доглядати людей похилого віку. Наші постояльці не почуваються самотніми, адже оточені увагою та сімейною атмосферою. Ми дбаємо про фізичне та психологічне здоров’я наших підопічних. Люди похилого віку можуть звернутися до персоналу з будь-яким проханням незалежно від часу доби. Довірте своїх близьких у наші добрі та дбайливі руки! Телефонуйте і ми розповімо вам усі подробиці.

Підтримка безпеки

Підтримка безпеки – правило №1 у будинку для людей похилого віку GrandHouse

З віком згасають не тільки здоров’я та інтелектуальні здібності людини, а й її фізична сила. З цієї причини люди похилого віку стають більш уразливими до різноманітних небезпек. Фахівці пансіонату GrandHouse знають, як забезпечити безпеку в будинку для людей похилого віку, і роблять все можливе, щоб їхні постояльці відчували себе захищеними в будь-якій ситуації.

Заходи безпеки в пансіонаті GrandHouse

Оформляючи свого літнього родича до будинку для людей похилого віку, люди повністю довіряють його життя співробітникам цієї установи. Клієнти GrandHouse можуть не хвилюватися про своїх літніх близьких.

Підтримка безпеки людей похилого віку забезпечується цілим комплексом заходів, до яких належать:

  • наявність кнопок екстреного виклику в кімнатах гостей;
  • система відеоспостереження;
  • цілодобова охорона в будинку для людей похилого віку.

Забезпечення пожежної безпеки в GrandHouse

У людей похилого віку значно згасають функції рецепторів сприйнятливості, часто порушується координація. Тому пожежна безпека будинків для людей похилого віку – перший фактор, на який треба звертати увагу.

Пансіонат GrandHouse оснащений сучасною системою пожежогасіння та пожежною сигналізацією, що забезпечує постояльцям високий рівень безпеки.

У пансіонаті GrandHouse кожен постоялець почувається у повній безпеці!