GrandHouse

Догляд за сліпою людиною похилого віку

GrandHouse

Переведення літнього родича – інваліда по зору в пансіонат Grand House буде найвірнішим рішенням, яке може прийняти його сім’я, що його любить. Це пов’язано з тим, що людям з дефектом зорового нерву необхідні особливі умови проживання, адже вони не здатні самостійно впоратися зі звичайними справами та подбати про свою особисту безпеку. У стінах приватного будинку для людей похилого віку вашій коханій людині буде надано комплексний догляд, вона буде оточена цілодобовою турботою медиків та емоційною підтримкою однолітків.

Особливості догляду за літнім інвалідом по зору

Спільна робота професійних лікарів, медсестр і нянь, які працюють у пансіонаті Grand House, спрямована на підтримку належних умов для повноцінного догляду за людьми з вадами зору. Завдяки їхнім зусиллям для постояльців із захворюваннями очей створюються гідні умови для приємного проживання та підтримки прийнятного рівня побуту, який нітрохи не поступається домашньому.

Медична команда пансіонату для людей похилого віку пропонує цілий спектр допомоги сліпим людям похилого віку:

  • Побутове обслуговування.

Слабо зряча людина похилого віку не здатна самостійно зробити манікюр, організувати зміну постільної білизни і прання свого одягу. Тому весь побутовий клопіт працівники будинку для літніх людей беруть на себе. Вони стежать за гігієною своїх постояльців, допомагаючи їм із щоденною рутиною.

  • Годування.

Їдальня пансіонату організує чотириразове харчування для всіх гостей з урахуванням особливостей дієти за вказівкою лікаря. Кожне приймання їжі допомагає відновити енергетичні втрати літнього організму, а також забезпечує засвоєння важливих вітамінів та мікроелементів.

  • Медичне обслуговування.

Хворим допомагають не забувати вчасно приймати виписані ліки. Також можлива організація курсу масажу, проведення спільних прогулянок. Професійні реабілітологи допоможуть підібрати оптимально відповідні помірні заняття та щадні фізичні вправи, спрямовані на покращення м’язового тонусу.

  • Організація дозвілля.

Виходячи із захоплень постояльця для нього підбирається щоденне дозвілля, на якому він зможе бути присутнім разом з іншими людьми похилого віку. Спільні заняття допоможуть знизити ризик депресивних станів і виникнення тривожних думок.

Переваги пансіонату для сліпих людей похилого віку

У пансіонаті Grand House, який створений для покращення якості життя людей похилого віку, панує комфортна і затишна атмосфера. Постояльці перебувають у соціумі та забезпечуються розумною активністю, постійно відчувають прояви турботи з боку персоналу з добре розвиненою емпатією. Всі професійні обов’язки виконуються делікатно з дотриманням такту та проявом поваги до сивих людей.

Пансіонат Grand House знаходиться в центрі Дніпра далеко від галасливих трас та головних вулиць. Це забезпечує необхідні умови для розміреного життя та спокійного перебування у стінах будинку для людей похилого віку. Кімнати обставлені комфортними спеціалізованими меблями без гострих кутів і зайвих деталей, об які може вдаритися літній постоялець. У приміщенні передбачено анти ковзне покриття для підлоги і достатнє освітлення.

Кімнати мають все необхідне для організації побуту, включаючи окремий санвузол. Таким чином люди похилого віку з порушеннями зору відчують себе комфортніше і зможуть пристосуватися до проживання на новому місці без зайвого стресу. Під рукою у персоналу пансіонату завжди є всі медичні прилади та пристрої, необхідні для догляду за сліпою людиною похилого віку. Садиба для людей похилого віку дає можливість родичам відвідувати своїх коханих у будь-який час.