Догляд

Професійний догляд за лежачими хворими

Лежачий хворий вимагає багато уваги, сил та енергії. Важливо вміти доглядати такого пацієнта, знати про особливості гігієни, специфіку харчування. Не всі здорові люди можуть повністю присвятити себе тому, хто виявився прикутим до ліжка. Саме для цього і існує професійний повноцінний догляд за хворими, що лежать. Він має на увазі створення необхідних умов для комфортного перебування. Для пацієнтів організовується комплексне обслуговування, суворе дотримання призначень лікаря.

Сьогодні можливий догляд за лежачими хворими у Дніпрі, у пансіонаті «Grand House». Фахівці пропонують цілодобове спостереження, турботу та увагу тим, хто цього потребує. Якщо у вас немає часу або відповідних умов доглядати лежачих хворих, ми допоможемо з цим. Персонал має високу емпатію, великий досвід роботи з такою категорією пацієнтів. У приватному будинку для людей похилого віку уважно ставляться до кожного постояльця, роблять все, щоб проживання в пансіонаті стало ефективним і дало позитивні результати терапії.

Догляд

Які ускладнення можуть очікувати в домашніх умовах?

Нерухомі хворі тривалий час проводять у єдиному положенні. У разі порушуються рухові функції тіла. До того ж нерухомість є основною причиною зміни в епідермісі. Він починає відмирати через здавлювання кровоносних судин і м’яких тканин, а також порушення постачання шкіри поживними елементами. Необхідно реалізувати правильний догляд за лежачим хворим, у тому числі відкоригувати свій та його побут, раціон харчування. Зважаючи на нерухоме становище виростають такі проблеми:

  • Поява пролежнів – цьому сприяє тривале лежання людини у певному становищі та неякісна гігієна тіла. Якщо ігнорувати регулярні гігієнічні процедури, не перевертати лежачого хворого, догляд не дасть жодних плодів, а лише погіршить ситуацію. Пролежні небезпечні через ризик зараження крові, коли інфекція потрапляє через рани до організму.
  • Травмування часто вони трапляються, тому що людина падає з ліжка. Догляд за лежачими пацієнтами в домашніх умовах складно організувати правильно, адже часто там меблювання, не пристосоване під потреби хворої персони. Хворим не вистачає сил навіть на те, щоб піднятися з ліжка, тому вони падають на підлогу та зазнають травм. Також їх можуть наносити родичі, які не мають професійних знань та навичок, що дозволяють безболісно перевернути хворого на інший бік.
  • Пневмонія – лежачі хворі, догляд за якими здійснюється вдома, схильні до переохолодження, потрапляння на протяги, що є причиною виникнення запалення легенів. Через те, що члени сім’ї не завжди мають можливість перебувати поруч із пацієнтом, хворому ніхто не допоможе зігрітися чи позбутися протягу.

Неправильно організований догляд здатний спровокувати погіршення стану людини. Тому так важливо забезпечити хворого всім необхідним, щоб полегшити його страждання та не додавати нових.

Догляд

Рекомендації щодо змісту

Здійснювані заходи щодо догляду за лежачими людьми похилого віку або дорослими людьми служать невід’ємним етапом терапії. Організація грамотного змісту нерухомого хворого передбачає створення сприятливого середовища. Повинна надаватися потрібна допомога лежачим хворим, як у психологічному, і фізичному аспекті. Слід підтримувати позитивний настрій, упевненість у хорошому прогнозі, допомагати при зміні положення тіла.

Догляд за хворими літніми буває загальним і спеціальним. У разі береться до уваги особливість виявленого захворювання, призначення лікаря. Загальний догляд передбачає:

  • Створити оптимальний особистий простір. Кімната має бути світлою, теплою, просторою, температуру треба адаптувати під певний режим. Варто забезпечити провітрювання приміщення, при цьому температура має бути комфортною для хворого. У доступності завжди знаходиться ковдра.
  • Організувати гігієну лежачого хворого. Щоб можна було помити голову, слід обзавестися надувною ванною з поглибленням. Водні процедури проводити 2 рази на день, використовуючи спеціальні пристрої та засоби. Особливо важливо забезпечити гігієну статевих органів, регулярно чистити зуби, вуха, підтримувати нігті у охайному стані.
  • Профілактичні заходи. Щоб запобігти появі нових захворювань і не погіршити наявні проблеми, потрібно робити профілактику, у тому числі пролежнів. Для цього треба перевертати нерухому особу, змінювати положення тіла не менше 5 разів на день.

Такі правила догляду за лежачими хворими дозволяє людині почуватися комфортніше.

Догляд

Чому варто довірити пацієнта професіоналам?

Догляд за тими, хто втратив можливість самостійно рухатися, зазвичай вважається тягарем, який падає на найближчих. Доводиться вносити зміни до своїх планів, повністю змінювати порядок дня. Щоб спростити життя пацієнтам та їхнім рідним, створено приватний пансіонат, який гарантує найкращий догляд за лежачими хворими у Дніпрі. Кваліфіковані співробітники надають професійну допомогу у відновленні здоров’я, дотримуються основних правил та розпоряджень.

У «Grand House» є всі необхідні засоби для догляду за хворими. Постояльцям пропонується 4-разове харчування з індивідуальним підбором страв, цілодобове обслуговування. Працівники прислухаються до всіх прохань та побажань пацієнтів та їх родичів. Ввічливе та поважне ставлення до людей похилого віку забезпечує відсутність проблем із взаєморозумінням та комунікацією.

Якщо ви хочете, щоб ваш член сім’ї опинився в надійних і вмілих руках, догляд за лежачими хворими за адекватною ціною в приватному будинку для літніх людей – ідеальне рішення! У пансіонаті проводяться різноманітні розваги, гарантовано порядок та безпеку.